top of page
DSCF6591.JPG

CEO & Social Strategist | Co-founder of BeFollowed

Veru se v online marketingu pohybuje téměř 10 let. Má zkušenosti s mnoha velkými a významnými projekty, a proto vám dokáže pomoci s uchopením vaší online komunikace.

Potřebujete oživit či posílit brand? Chybí vám originální nápady a kreativní obsah na sociální sítě? Nevíte, jak uchopit komunikační strategii na sociálních sítích?

 

Veru vám s tím ráda pomůže, společně s vámi naplánuje veškeré aktivity, které nemusí zůstat jen v online světě.

VERONIKA LUTONSKÁ

Radim.JPG

Head of Business Development | Co-founder of BeFollowed

Radim má na starosti nejen strategické a dlouhodobé obchodní cíle, ale také dohlíží na plnění plánovaného rozvoje naší agentury.

 

Má na starosti naše procesy a tvrdá data. Proto se s ním setkáte u úvodních workshopů, které nám pomáhají nejen k sestavení strategie a celé online komunikace, ale také k poznaní a správného nastavení projektů hned v jeho počátku.

RADIM TRÁVNÍČEK

Martin.JPG

CFO co-founder BeFollowed

Dlouhodobé a strategické cíle naší agentury z pohledu Cash flow má pod palcem Martin. Má také na starosti plánování, řízení a koordinaci nejen finančního toku agentury, ale firmy jako takové.

 

Zároveň má pod záštitou celý vozový park připravený na ten nejlepší event na světě. A pokud ho nenajdete na TESLA EVENTU, pravděpodobně lítá i po schůzkách s našimi klienty.

MARTIN POLEPIL

O NÁS

bottom of page